Usuwanie wgnieceń PDR

Usuwanie wgnieceń PDR w Auto Gamma Sosnowiec

Samochody, których używamy na co dzień wystawione są na działanie wielu negatywnych czynników, które mogą spowodować uszkodzenia karoserii. Najczęściej lekkie uszkodzenia powstają w trakcie manewrów na parkingu, chociaż dużym zagrożeniem jest również grad, który gwałtownie może się pojawić, powodując ogromne zniszczenia na karoserii. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają przywrócić karoserię samochodu do fabrycznego stanu. W serwisie Auto Gamma Sosnowiec wykonujemy naprawy karoserii przy pomocy technologii PDR. Nasi specjaliści wykorzystują specjalne narzędzia, dzięki którym można sprawnie dokonać napraw drobnych wgnieceń. Jeżeli więc szukasz firmy, która naprawi dla ciebie karoserię po gradobiciu lub stłuczce, to zainteresuj się ofertą Auto Gamma Sosnowiec.
naprawa pdr sosnowiec
usuwanie wgniecen sosnowiec

Jak usuwać wgniecenia na karoserii?

Wgniecenia na karoserii, potrafią wpłynąć negatywnie na cały wygląd pojazdu, przez co auto nie prezentuje się już zbyt dobrze. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom umożliwiającym usuwanie wgnieceń na karoserii nie trzeba stosować już szpachli oraz lakierowania. Z pomocą technologii PDR można usunąć wszystkie wgniecenia na karoserii, bez konieczności ponownego lakierowani auta. Dzięki tej metodzie Twój samochód znowu będzie wyglądał dobrze i nie straci na wartości, ponieważ nie będzie posiadał żadnych widocznych śladów świadczących, że karoseria była naprawiana. To skuteczna metoda, którą w Auto Gamma Sosnowiec wykonują najlepsi specjaliści z dużą precyzją, dzięki czemu efekty są naprawdę oszałamiające.

Profesjonalne usuwanie uszkodzeń na karoserii w Auto Gamma Sosnowiec

W wielu warsztatach do usuwania wgnieceń wykorzystuje się tradycyjne metody, które jednak nie zawsze się sprawdzają, a przede wszystkim obniżają one wartość rynkową samochodu. W naszym salonie Auto Gamma jesteśmy w stanie usunąć nawet najmniejsze wgniecenia. Sam proces usuwania wgnieceń metodą PDR przebiega stosunkowo szybko, dlatego, jeżeli na aucie nie ma zbyt wielu punktów do naprawy, to samochód odbierzesz jeszcze tego samego dnia. Na czas trwania napraw, możesz wygodnie rozsiąść się w przygotowanym specjalnie miejscu, by wypić kawę lub skorzystać z internetu. Technika PDR to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych obecnie dostępnych technik, dzięki której naprawisz swój samochód.

Usuwanie wgnieceń w Auto Gamma Sosnowiec

Nasz firma na rynku działa już od blisko trzydziestu lat. Mamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie do tego, aby świadczyć wysokiej klasy usługi. Zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdy klient może również liczyć na gwarancję. Usuwanie wgnieceń na karoserii najlepiej jest powierzać profesjonalistą, ponieważ tylko oni mogą wykonać takie prace na odpowiednim poziomie. Jeżeli więc chcesz naprawić karoserię swojego pojazdu, to dłużej się nie zastanawiaj. W naszym serwisie załatwimy wszystko kompleksowo, łącznie z bezpośrednim rozliczeniem kosztów naprawy z waszym ubezpieczycielem. Nie zwlekaj więcej, tylko odwiedź serwis Auto Gamma Sosnowiec.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 100 PLN