Tuning lamp samochodowych

Tuning lamp samochodowych w Auto Gamma Sosnowiec

Jeśli poszukujesz nietuzinkowego pomysłu na zmodyfikowanie i wykonanie tuningu lamp w swoim samochodzie, to nasze usługi są właśnie dla Ciebie! Od dawna chodzi Ci jakiś pomysł po głowie, ale boisz się, że ostateczny efekt nie będzie zadowalający? Postaramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej szalonemu wyzwaniu. Nasza firma dba o oświetlenia samochodowe już od ponad kilkunastu lat – to nasza pasja, której jesteśmy w pełni oddani. Każdego roku rozwijamy swoje umiejętności w zakresie tuningu, aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Gwarantujemy, że Twoje auto będzie wyróżniało się oryginalnym i nowoczesnym wyglądem spośród innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Zrób tuning reflektorów w swoim samochodzie

Jeśli od dawna marzysz o tym, aby Twoje auto nabrało nieco bardziej wyrazistego wyglądu, to z nami przekonasz się, że jest to w zasięgu ręki. Zaledwie w kilka godzin możemy przyczynić się do tego, że od Twojego samochodu nie będzie można oderwać wzroku. Poszukujesz miejsca, gdzie w pełni profesjonalny sposób i w atrakcyjnej cenie ktoś wykona Twój wymarzony tuning lamp? Nie mogłeś lepiej trafić. Koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. To, co możemy Ci już na samym początku zaoferować, to konkurencyjne ceny i najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Przekonaj się, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w tuningu lamp samochodowych!

modyfikacja lamp sosnowiec
tuning lamp sosnowiec

Kolor wnętrza lampy

Bardzo interesującą opcją dla fanów tuningu jest malowanie wnętrza lamp samochodu. Dla wielu osób jest to stosunkowo nowa propozycja i nie wie, na czym ona polega. Na początku specjalista dokonuje rozklejenia klosza lampy, który jest oddzielany od pozostałych elementów. Następnie w bardzo dokładny, szczegółowy sposób przygotowuje on powierzchnię lampy do procesu malowania. Kolejno przechodzi się do etapu nakładania dwóch warstw podkładu. W następnym kroku specjalista wypełnia wnętrze reflektora wybranym przez Ciebie wcześniej kolorem. Ten proces może nieco potrwać, gdyż nakładane są dwie warstwy koloru. Na końcu dokonuje się tylko drobnych poprawek i czyszczenia lamp. Na samym końcu należy poczekać aż pomalowany reflektor dobrze wyschnie i finalnie montuje się go z powrotem w samochodzie. Wyboru koloru farby możesz dokonać samemu spośród bardzo szerokiej gamy kolorystycznej.

Znane metody tuningu lamp samochodowych

Czy wiesz, że istnieją różne sposoby na modyfikację reflektorów samochodowych? Do jednego z nich zalicza się montaż dynamicznego paska kierunkowskazów i świateł dziennych DRL. Montowane paski mają nowoczesną funkcję płynącego światła kierunkowskazu oraz świateł dziennych. Tak niespotykana i oryginalna konstrukcja pasków sprawia, że w prosty sposób możemy w zależności od potrzeb dostosować ich długość i kształt. Światła kierunkowskazu po modyfikacji będą pracować sekwencyjnie i pełnić również funkcję świateł dziennych. W jaki sposób to działa? Po zasygnalizowaniu zmiany kierunku jazdy światło dzienne zamieni się w kierunkowskaz, a kiedy go wyłączysz, powróci do poprzedniej pozycji i po raz kolejny zaświeci się białe światło. Nieustannie rozwijamy się dla naszych klientów, chcąc zapewnić najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, zgodnych ze wszystkimi nowościami technologicznymi.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 600 PLN