Polerowanie lamp

Polerowanie lamp samochodowych w Auto Gamma Sosnowiec

Codzienne użytkowanie samochodu wiąże się z etapowym zużywaniem wszystkich części i podzespołów. Proces ten nie omija także lamp. Pocieszający jest fakt, że częste podróże i intensywne korzystanie z pojazdu nie prowadzą do konieczności całkowitej wymiany lamp. Wystarczy sprawić im regeneracyjne spa. W tym przypadku doskonale sprawdzi się serwis Auto Gamma Sosnowiec, który dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu na rynku profesjonalnie wypoleruje lampy Twojego samochodu.

polerowanie lamp sosnowiec
polerka lamp sosnowiec

Dlaczego warto wypolerować lampy samochodowe?

Co może być główną przyczyną stopniowego zużywania się lamp samochodowych? Tak naprawdę wszystko. Najbardziej typowi winowajcy to: opady atmosferyczne, smog i inne zanieczyszczenia powietrza, niskie i wysokie temperatury, a także ich gwałtowne zmiany. Myślisz, że problem ten rzutuje tylko na estetykę Twojego samochodu? Nic bardziej mylnego. Oczywiście walory wizualne pojazdu są niezwykle istotne dla właściciela, jednak najważniejsze w przypadku zużytych lamp jest ograniczone bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów, pozostałych uczestników ruchu drogowego i inne pojazdy. Światło, które przenika przez zanieczyszczoną powłokę ogranicza przejrzystość, jest o wiele mniej intensywne niż powinno. A co za tym idzie? Może to prowadzić do powstawania bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze. Nie ryzykuj! Polerowanie lamp to jedna z lepszych inwestycji związanych z samochodem. Poza tym – wykonywane przez nas polerowanie to o wiele mniejszy wydatek niż całkowita wymiana reflektorów.

Polerowanie lamp – usługi na najwyższym poziomie

Jeśli nie daje Ci spokoju problem z niewystarczającą przejrzystością reflektorów – oddaj samochód w nasze ręce, a poznasz prawdziwą moc polerowania. Od razu zobaczysz różnicę i nie będziesz mógł uwierzyć, że lampy wyglądają tak samo jak w aucie prosto z salonu. Jesteś ciekawy, na czym polega polerowanie? Wszystko Ci wyjaśnimy. Na samym początku usuwamy zanieczyszczoną, pożółkłą powierzchnię. Stosujemy do tego specjalne materiały ścierne najwyższej jakości. Klasa tych materiałów ma dla nas niezwykle istotne znaczenie, bo zastosowanie tańszych zamienników mogłoby doprowadzić do powstania nieodwracalnych zniszczeń reflektora. Dla nas jednak najważniejszy jest profesjonalizm i zadowolenie Klienta. W kolejnym etapie pracy na reflektor zakładamy preparaty, które wypełnią wszelkie mikrorysy, które mogłyby powstać podczas ścierania. Po zakończeniu procesu Twoje reflektory będą wyglądały tak jakby dopiero zostały ściągnięte z linii produkcyjnych.

Auto Gamma Sosnowiec – profesjonalne polerowanie reflektorów

Nie chwaląc się, jesteśmy liderem na rynku w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nabrać wprawy i przeprowadzać zabieg w sposób całkowicie bezpieczny, a przede wszystkim – skuteczny. Nie zwlekaj dłużej – umów wizytę u nas już dziś, a przekonasz się, jak za niewielką kwotę przywrócić odpowiedni wygląd Twoim reflektorom.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 300 PLN