Aktywny wydech

Auto Gamma Sosnowiec Aktywny wydech

Dźwięk, jaki wydaje samochód podczas jazdy, jest ważnym elementem, który w dużej mierze decyduje o tym, jaki pojazd ma charakter. Istnieją różne typy dźwięków, które wydają samochody podczas jazdy, a w główniej mierze o brzmieniu samochodu decyduje zainstalowany układ wydechowy. Sam dźwięk samochodu uzależniony jest od materiałów oraz metod, z jakich zbudowano wydech. Tak naprawdę na rynku można znaleźć wiele różnych układów wydechowych, które zapewnią samochodowi niepowtarzalny dźwięk. Wiele osób decyduje się na zamontowanie aktywnego wydechu. W naszym serwisie Auto Gamma Sosnowiec zajmujemy się profesjonalnym montażem takich wydechów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zainwestować w dobre brzmienie samochodu?

Każdy samochód, który uważany jest za sportowy, musi charakteryzować się ciekawym i rasowym brzmieniem. Dzięki temu taki pojazd można usłyszeć już z daleka, s sama jazda takim autem dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. Dla wielu kierowców układ wydechowy w pewien sposób odzwierciedla moc oraz charakter samochodu, dlatego jest to tak ważny element. W Auto Gamma Sosnowiec zdajemy sobie sprawę z tego, że układ wydechowy s samochodzie musi robić wrażenie. Z tego powodu dostarczamy naszym klientom układy wydechowe, które diametralnie różnią się od siebie tym jaki dźwięk generują. Pozwala to naszym klientom dokonać wyboru pod indywidualne preferencje. W aktywny wydech warto zainwestować przede wszystkim z takiego powodu, że jest to element, który zwielokrotnia wrażenie płynące z jazdy samochodem.

aktywny wydech sosnowiec
sound booster sosnowiec

Aktywny wydech w Auto Gamma Sosnowiec

Każdy, kto chce się wyróżnić swoim samochodem z tłumu, powinien uważnie sprawdzić nasze aktywne układy wydechowe. Tego typu wydech składa się ze specjalnych głośników, które wydają z siebie realistyczny dźwięk. Są one bezpośrednio połączone z autem, dzięki czemu dopasowują wydawany dźwięk do obrotów, jakie posiada silnik w samochodzie. Uzyskiwany przez aktywny wydech dźwięk jest niepowtarzalny, dlatego zwraca na siebie uwagę wielu osób, podczas jazdy na drodze. Tak naprawdę ciężko porównać wydawany dźwięk do czegokolwiek innego, ponieważ jest to bardzo rasowy i klimatyczny odgłos, który kojarzy się z szybkością, mocą oraz luksusem. W Auto Gamma Sosnowiec staramy się, aby montowane aktywne układy wydechowe, zawsze spełniały oczekiwania, jakie stawiają klienci. Dzięki temu hałas wydawany przez aktywny układ wydechowy, szybko staje się integralną częścią pojazdu, w którym go zamontowano.

Sprawdzony aktywny układ wydechowy

W naszym serwisie Auto Gamma Sosnowiec dostępny jest układ wydechowy BEAST, który posiada niesamowite możliwości. Nawet zwykłe samochody z małolitrażowym silnikiem benzynowym lub dieslowym, mogą zacząć brzmieć jak rasowe wyścigówki. Wszystko to możliwe jest dzięki bardzo mocnemu głośnikowi, którzy wydaje dźwięki imitujące legendarne samochody. W zestaw aktywnego układu wydechowego BEAST wchodzi także aplikacja mobilna, dzięki, której można sterować swoim układem wydechowym. Przy tworzeniu układu wydechowego BEAST, zespół złożony z mechaników, dźwiękowców, inżynierów oraz programistów bazował na dźwiękach wydawanych przez prawdziwe silniki. Sama baza danych układu wydechowego BEAST jest aktualizowana co miesiąc, co sprawia, że cały czas jest ulepszana i rozwijana. Sama obsługa wydechu przy pomocy aplikacji mobilnej jest banalnie prosta, dlatego nikt nie powinien mieć z tym problemów. Zapraszamy do serwisu Auto Gamma Sosnowiec na instalacje aktywnego układu wydechowego.

Informacje dodatkowe

Cena usługi

od 5999 PLN